اموزش کاردستی و تزیین

آموزش نقاشی سوسمار ترسناک برای کودکان

آموزش نقاشی سوسمار ترسناک برای کودکان

سوسمار ترسناک

اموزش نقاشی کشیدن تمساح

آموزش نقاشی سوسمار برای کودکان عکس نقاشی حیوانات

سوسمار

اموزش نقاشی کشیدن تمساح برای بچه ها و کوچولوها

نقاشی امروز ما یک سوسمار است که به نظر ترسناک میاد. ولی شاید اگه یکم به آن دقت کنید، می توانید به راحتی آن را بکشید. این نقاشی در یک کادر مستطیل با طول های بلندی جا می شود و می تواند در به راحتی در کنار یک برکه ی رازآلود جای بگیرد.

برای شروع کار و پیش طرح به فرم های کشیده نیاز داریم. یک مثلث بلند برای دم و دو بیضی کشیده برای بدن و سر او در نظر می گیریم. تمام این شکل های هندسی را در یک خط افقی و در کنار هم رسم می کنیم.

سوسمار

همانند تصویر زیر پیش طرح را تقسیم بندی می کنیم.

سوسمار

بعد از کامل شدن پیش طرح نوبت به جزئیات می رسد که از صورت او شروع می کنیم. دو حفره که یکی چشم و دیگری سوراخ بینی اوست. یک خط منحنی بسیار زیبا و با ظرافت برای خط اصلی دهان او رسم می کنیم. در این قسمت حسابی دقت کنید تا ظرایف صورت و ریزه کاری های آن را بتوانید بکشید.

سوسمار

بدن سوسمار را می توانید راحت تر از صورت او بکشید. با استفاده از خطوط شکسته کنگره داری که به موج هم شبیه است.

سوسمار

خطوطی که ابتدا و در پیش طرح مشخص کرده اید و بدن او تقسیم بندی شد در این مرحله به کمک شما می آید. این خطوط عمودی دست و پاهای او را نشان می دهد. این مرحله هم به دقت زیادی نیاز دارد تا بتوانید دست و پاهایش را به خوبی بکشید. سوسمار سه انگشت در دست و پاهایش دارد.

سوسمار

زیر بدن سوسمار نیز همانند روی بدن او به راحتی کشیده می شود. با این تفاوت که بسیار صاف است.

سوسمار

به همین راحتی یک حیوان ترسناک با هم کشیدیم. می توانید خطوط اضافه نقاشیتان را پاک کنید و جزئیات بیشتری به آن اضافه کنید تا ترسناک تر شود و یا حتی می توانید او را در کنار یک برکه زیبا بکشید.

سوسمار
«مطالب پیشنهادی به شما»

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.