مدل آرایش، مدل لباس

اموزش طرز تهیه ماسک گلابی برای درخشان شدن موها خشک

اموزش طرز تهیه ماسک گلابی برای درخشان شدن موها خشک

مجموعه» مــــدل آرایش

نحوه ساخت یکی از بهترین ماسک های درخشان کننده ومرطوب کننده مو

طرز تهیه ماسک گلابی برای درخشان شدن موها

این ماسک بیشتر مخصوص موهای خشک می باشد تا موهای چرب پس اول سعی کنید موهای خود را تشخیص بدهید که خک هستند یا چرب زیرا غدد موجود در پوست سر برای موهای چرب دارای حساسیت زیادی میباشند و با زدن این ماسک چربی موهایتان افزایش یافته و مجبور به رفتن به حمام می شویدو خوب بریم سراغ اموزش اونایی که به سلامت پوست و موهایشان اهمیت ویژه میدهند حتما این ماسک رو میسازن چون در عین حال که ادست ولی خیلی تاثیر گزار و شگفت اور خودتون بعد از چند بار تست و استفاده متوجه حرفم می شوید.
آموزش ساخت ماسک گلابی برای موهای خشک:

این ماسک شگفت انگیز و بسیار ساده است، گلابی موها را  تغذیه و هیدراته میکند. موها را درخشان و مرطوب میکند و برای همیشه با موهای خشک خداخافظی می کنید. اکنون این ماسک را یاد میگیریم تهیه آن بسیار ساده است :

نگهداری از موها,مراقبت از مو,برطرف کردن کدری موها,از بین بردن کدری مو,روشن و شفاف شدن موها, ماسک حجم دهنده مو,این ماسک شگفت انگیز و بسیار ساده است، گلابی موها را  تغذیه و هیدراته میکند. موها را درخشان و مرطوب میکند و برای همیشه با موهای خشک خداخافظی می کنید. اکنون این ماسک را یاد میگیریم تهیه آن بسیار ساده است :

برای اینکار کافی است یک عدد گلابی را در ظرف آب گرم گذاشته و کمی صبر کنید تا کمی نرم شود. حالا دانه ها را از گلابی جدا کرده و آن را کاملا له کنید. این پوره را با یک قاشق چایخوری ژلاتین ساده مخلوط کرده و آن را به صورت ماسک بر روی موها بگذارید. این ماسک را روی موهای تازه شسته شده و تمیز قرار دهید. حالا با نوک انگشت این مخلوط را به تمام موها رسانده و پوست و موی سر را کاملا با این ماسک ماساژدهید. بعد از گذشت یک ربع، موها را شامپو و بعد نرم کننده بزنید. تانن موجود در گلابی، می تواند موها را پر تر و حجیم تر نشان دهد.

«مطالب پیشنهادی به شما»

درباره نویسنده

2 دیدگاه در ”اموزش طرز تهیه ماسک گلابی برای درخشان شدن موها خشک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.