تهران مال ماست

تفریح و سرگرمی، مطالب جالب و خواندنی

دختران شاه و شاهزاده ایرانی در آمریکا

دختران  شاه و شاهزاده ایرانی در آمریکا

مطالب جالب وخواندنی

روز شکرگزاری (Thanksgiving Day) یک تعطیلی ملی در آمریکا و کانادا است. این جشن ریشه در اعتقادات مذهبی و فرهنگی و خرافی مردم آمریکا و کانادا و برخی دیگر از کشورها دارد.

دختران شاه و شاهزاده ایرانی در آمریکا

جشن گرفتن مراسم روز شکرگزاری توسط پهلوی‌ها

این سخنان باقی‌مانده خانواده منفور پهلوی انتقاد بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی را به دنبال داشت. یکی از مخاطبین (به مانند نمونه‌هایی که در تصویر ذیل آمده است)، با انتقاد از پهلوی‌ها به سبب گرامی‌داشت و تبلیغ فرهنگ غربی، از آنها پرسید که “آیا شما با اینگونه سبک زندگی و فرهنگ داعیه‌دار حکومت بر مردم مسلمان ایران هستید!؟”. یکی دیگر از مخاطبین خاندان پهلوی را دزدان اموال ملت ایران نامید و گفته که این افراد اکنون با ثروت ملت ایران در خارج از کشور در حال خوش‌گذرانی هستند.

یکی دیگر از مخاطبین با بیان اینکه باقی‌مانده خاندان پهلوی هویت ایرانی خود را فروخته و در فرهنگ غربی حل شده‌اند، گفت که “شاهزاده ایرانی آمریکایی شده است”.

پهلوی-شکرگزاری-نظرات-2

پهلوی-شکرگزاری-نظرات-1

بسیاری از عوامل ضدانقلاب و به ویژه سلطنت‌طلب‌ها و باقی‌مانده پهلوی‌ها، در حالی همه جشن‌ها و مراسم‌های غربی را گرامی‌می‌دارند که به بسیاری از مناسبت‌های مذهبی و حتی ملی ملت مسلمان ایران هیچ اهمیتی نمی‌دهند.

شازده‌های پهلوی به نظر می‌رسد در فرهنگ غربی و حتی ضدایرانی به طور کامل حل شده‌اند و فرزندان آنها نمی‌توانند به خوبی به زبان فارسی صحبت کنند و یا به فارسی بنویسند.

با این وضعیت تفاله‌های خاندان پهلوی نباید انتظار داشته باشند که ملت ایران به آنها اهمیتی بدهند و به گفته یکی از مخاطبین صفحه فیسبوک فرزند ربع پهلوی بهتر است باقی‌مانده‌های خاندان پهلوی در همان خارج کشور پادشاه‌بازی بکنند!

این افراد باقی‌مانده‌های همان «رضا میرپنج» هستند که با کمک انگلیسی‌ها از دربانی سفارت هلند در ایران به پادشاهی رسید به مبارزه علنی با فرهنگ ملت ایران پرداخت و در نهایت خود و فرزندش (محمدرضا پهلوی) به دست همین مردم برای همیشه از ایران اخراج شدند.

منبع:سایت آوینی نیوز

«مطالب پیشنهادی به شما»

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.