اخبار، اخبار و خبر ورزشی

صدرنشین و ۶ امتیازی استقلال ۲ – ملوان صفر

  صدرنشین و ۶ امتیازی استقلال ۲ – ملوان صفر

http://tehranmall-co.ir/wp-content/uploads/2015/08/133652_963550460.jpg

استقلال با پیروزی مقابل ملوان صدرنشینی اش را حفظ کرد. از هفته دوم لیگ برتر و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم های استقلال و ملوان رودرروی یکدیگر قرار گرفتند که تیم آبی پوش تهرانی با دوگل امید ابراهیمی میهمانش را شکست داد.
دیدار پر اهمیت هفته دوم در حالی آغاز شد که پرویز مظلومی تیمش را با یک تغییر عجیب به زمین فرستاد. او شهباززاده گلزن اول تیمش را بیرون گذاشته و از برهانی استفاده کرده بود. بازی مانند حاشیه هایی که از پیش از دیدار شروع شده بود پر حادثه بود. هم استقلال و هم ملوان انگیزه زیادی برای پیروزی داشتند.
انگیزه دوتیم سبب می شد که بازی پر سرعتی در جریان باشد و هرچند که این بازی پر سرعت به صحنه های خطرناک روی دروازه ها منجر نمی شد اما زیبایی اش تماشاگران را به وجد آورده بود. ملوانی ها چندین باردر ضدحمله و همین طور استقلالی ها در ضدحملات موقعیت هایی را به دست آوردند. دقیقه ۳۰ بازی اولین گل بازی را هم استقلال زد.
خسروحیدری که در این دیدار به عنوان بازیکن آزاد در همه نقاط زمین سرک می کشید و انزلی چی ها را آزار می داد از سمت راست ارسالی به داخل محوطه جریمه داشت که با ضربه سر امید ابراهیمی به گل اول بازی تبدیل شد.
استقلالی ها تا قبل از رسیدن به این گل در ضدحملات مرتکب خطاهایی شده بودند و دوبازیکن شان اخطاری شده بود. از گل به بعد این بار نوبت استقلال بود که ضدحمله بزند و ملوان دفاع کند. همین ماجرا سبب شد که این بار ملوانی ها دوبار در ضدحملات با کارت زرد جریمه شوند.
هرچقدرملوانی ها در استفاده از فرصت های به دست آمده در ضدحملات پر اشتباه بودند اما استقلال دومین گل اش را روی یکی از همین حرکات به ثمر رساند. ضدحمله استقلال با خطا روی خط محوطه جریمه مواجه شد و امید ابراهیمی با شوتی غیرقابل مهار گل دوم را زد.
گل دوم بازی در دقیقه ۳۸ بازی انگار آخرین اتفاق بازی بود و دیگری توپی از خط دروازه ها رد نشد. در نیمه دوم مسابقه هم نه ملوان و نه استقلال موفق به گلزنی نشدند و بازی با سرعت کمتری مواجه شد . استقلال با این پیروزی ۶ امتیازی و به خاظر تفاضل گل بهتر صدرنشین لیگ برتر شد.
«مطالب پیشنهادی به شما»

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.