عکس زنان و دختران زیبا، گالری عکس

عکس دختران شایسته و زیبا از ۶۰ سال قبل تا کنون

عکس دختران شایسته و زیبا از ۶۰ سال قبل تا کنون

زیباترین دختران شایسته

دختران شایسته از ۶۰ سال قبل تا کنون +عکس

از شش دهه قبل تا کنون همه ساله شاهد برگزاری مسابقه ملکه زیبایی هستیم.در این مسابقات اکثر کشورها سعی می نمایند حضور داشته باشند.

سطح مسابقات همه ساله نسبت به گذشته شدت خاصی دارد.معیارهای انتخاب دختران شایسته در ۶۰ سال قبل تا کنون تغییراتی داشته است.اکنون در اینجا می خواهیم گذری داشته باشیم به منتخب ملکه های زیبایی از ۶۰ سال قبل تا کنون:

زیباترین دختران شایسته

۱-در سال ۱۹۶۳ خانم کارول جوان کرافورد از جامائیکا لقب ملکه زیبایی را دریافت نمود.خانم ۲۰ ساله در انزمان هر چند مقداری قدش کوتاه بود اما زیبایی او در حد استاندارد بود و توانست نظر داروان را به خود جلب نماید.

زیباترین دختران شایسته

۲-در سال ۱۹۷۷ خانم مری استاوین از سوئد لقب ملکه زیبای بریتانیا را از ان خود نمود.این خانم استخوانی پس از موفقیت در این مسابقات سعی نمود البوم ترانه Dance with George Best را منتشر نماید.

زیباترین دختران شایسته

۳-سال ۱۹۸۸ کشور بریتانیا شاهد انتخاب خانم ایسلندی به نام “لیندا پیترس دوتیر” به عنوان چهره برتر در مسابقه ملکه زیبایی بود.

زیباترین دختران شایسته

۴-ملکه زیبایی سال ۱۹۹۶ کسی نبود جز خانم ارینه اسکلیوا اهل یونان.او هنگامی که توانست در انزمان تاج زیبایی را دریافت نماید بیش از ۱۸ سال سن نداشت.او مدتی نگذشت که به چهره شناخته شده در کشورش بدل شد

زیباترین دختران شایسته

۵-در سال ۲۰۱۴ خانم کارینا تایرل از انگلستان لقب ملکه زیبایی را از ان خود نمود و تاج زیبایی را به سر نهاد.او علاوه بر زیبایی صاحب استعداد ویژه در پزشکی است و در دانشگاه کمبریج در رشته پزشکی درس می خواند و قصد دارد در اینده در خارج از کشور به پزشکی بپردازد.

.

.

.

«مطالب پیشنهادی به شما»

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.