عکـس بازیگران و خوانندگان و بیوگرافی، گالری عکس

عکس های ازدواج قربانی سرشناس اسیدپاشی

عکس های ازدواج قربانی سرشناس اسیدپاشی

عکـس بازیگران و خوانندگان و بیوگرافی

مجری مشهور انگلیسی پس از ۶ سال از حمله اسیدپاشی به انزوای خود پایان داد. کیت الیزابت پیپر مجری تلویزیونی یکی از شبکه های برنامه های پخش زنده در ۶ مارس ۲۰۰۸ در پورکشایر انگلستان از جانب نامزدش سابقش مورد حمله اسیدپاشی قرار گرفت و بینایی چشم چپ خود را از دست داد. تلاشهای “کیت” برای بازیابی چهره خود چندان نتیجه بخش نبود و این موضوع وی را بیش از پیش در مسیر انزوا و تنهایی قرار می داد. شب گذشته “کیت” با انتشار تصاویری از یک میز شام خانگی در صفحه توییتر و اینستاگرام خود هواداران و همکاران سابق خود را با خبر ازدواجش متحیر و شگفت زده کرد.

ازدواج قربانی سرشناس اسیدپاشی +تصاویر

“دنی لینچ” نامزد سابقش “کیت” را به دلیل جدا شدن و پایان دادن به نامزدی کوتاهشان پس از ضرب و شتم و تعرض جنسی مورد حمله با اسید قرار داد. وی با انتشار تصاویری از فرزند خود به همراه نامزد جدیدش “جیمز” ، پیمان ازدواج بستند. “کیت” با اظهار تاسف از آنچه در گذشته اتفاق افتاده بود در برنامه تلویزیونی صبح امروز گفت: خوشحال هستم که “جیمز” در مسیر زندگی من قرار گرفت و حمایتهای وی منجر به بازگشت روحیه و میل به زندگی در من شد.

ازدواج قربانی سرشناس اسیدپاشی +تصاویر

همچنین “کیت” در پایان این برنامه زنده از حکم اعلام شده که ۱۲ سال زندان برای “دنی لینچ” مدنظر گرفته شد اظهار تاسف کرد و گفت: “لینچ” باید تمام عمر خود را در زندان سپری کند و این کمترین حکمی است که برای وی در نظر گرفته شده است.

 

.

.

 

«مطالب پیشنهادی به شما»

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.