عکس زنان و دختران زیبا، مطالب جالب و خواندنی

عکس های دختران زیبا و مدرن افغانستان

عکس های دختران زیبا و مدرن افغانستان

 

تا خبر گزاری فرانسه عکس ذیل را که دختران افغانستان را با ساتنهای رنگارنگ در خیابانهای کابل نشان می دهد نشر کرد فورا تمام سایتهای فارسی پرشد از عنوان عکس دختران مدرن افغانستان و این عکس در چند شبانه روز گذشته یکی از پربازدید ترین عکسهای افغانستان بوده است به نظر می رسد اولین بار سایت شفاف نیوز عکس را نشر کرد. تنها کافی است در اینترنت بنویسید عکس دختران مدرن افغانستان آنوقت می فهمید این عکس را چند سایت نشر کرده است!!

عکس های دختران زیبا و مدرن افغانستان

 

عکس های دختران زیبا و مدرن افغانستان

این یکی که دیگه تهشه

عکس های دختران زیبا و مدرن افغانستان66

سایتها تنها عکس بالارا را به عنوان دختران مدرن افغانستان نشر کرده است بنده چند عکس دیگر را نیز ضمیمه می کنم. عکسهای که ازدختران مدرن افغانستان است.

عکس های دختران زیبا و مدرن افغانستان1

یکی دیگر از دختران مدرن افغانستان مینا اسدی است. مینا اسدی مدرن بودنش را نه با پوشیدن پتلونهای تنگ بلکه با نمایش استعداد وتواناییهای بی نظیر ورزشی و فکر روشن خود به نمایش گذاشته است. این عکس ایشان از سایت خبری پژواک گرفته شده است

این دختر قهرمان افغانستان ١٧ سال را  در شهر کویته پاکستان  سپرى نموده است. وى در شش سال   اخیر در وزن۵٠ و  ۵۵ کیلوگرام  عضو تیم ملى شوتوکان کاراته پاکستان نیز بوده است.

مینا اسدی دختر ورزشکار پر مدال افغانستان به کشور باز گشته است و باشندۀ اصلى کابل است. این دختر قهرمان افغانستان تا اکنون توانسته است در مسابقات ملى وبین المللی ٣٢ مدال به شمول ٢٢ طلا و ٧ نقره  را  کسب نماید.

مینا اسدی اکنون در کابل به دختران افغانستان ورزش رزمی کاراته شوتوکان می آموزد و مصدر خدمات بسیار ارزنده شده است.

عکس های دختران زیبا و مدرن افغانستان2

عکس فوق دختران افغانستان را در حال تمرین بوکس در یک باشگاه ورزشی نشان می دهد که برای آمادگی و شرکت در مسابقات نهایی انتخابی تیم ملی دختران افغانستان در حال تمرین هستند. عکس از سایت پرشین وی گرفته شده است.

عکس های دختران زیبا و مدرن افغانستان3

در برخی سایتهای عکس این دختر نیز به عنوان نمادی از دختران مدرن افغانستان نشر شده است. درسایت ابهام لینک به نقل از آژانس عکس اروپا عکس این دختر با عنوان نسل جدید دختران افغانستان نشر شده است.

عکس های دختران زیبا و مدرن افغانستان44

تصویر بالا از یک دختر فیلمبردار و گزارشگر یکی از دهها تلویزیون خصوصی در شهر کابل پایتخت افغانستان است. دختران زیادی در تلویزیونهای خصوصی افغانستان مشغول فعالیت می باشند.

.

.

دختران مدرن افغانستان, دختر, دختران افغانی, عکس دختر, دختران مدرن,عکس های دختران زیبا و مدرن افغانستان

.

.

 

 

 

«مطالب پیشنهادی به شما»

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.