اخبار، عکس حیوانات و طبیعت، گالری عکس

گران قیمت ترین کبوتر جهان فروخته شد+عکس

گران قیمت ترین کبوتر جهان فروخته شد+عکس

بهترین و گران قیمت ترین کبوتر دنیا

عکس و تاویر این کبوتر به قدری مسخره است که باورتون نمیشه این کبوتر دارای چنین قیمت سر سماوری باشد و دارای چنین قدرت پرواز ومحبوبیتی در بین مردم و افرادی که به پرورش کبوتر میپردازند اگر این کبوتر در ایران باد حتا به قیمت ۱۰۰۰ تومن هم کسی ان را نمیخرد ولی اینجاست که باید گفت از روی ظاهر وشکل و شمایل نباید تمیم گرفت

این خبر در تاریخ ۳۱اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

یک کبوتر قهرمان سرعت پرواز که با الهام از نام اوسین بولت سریع ترین دونده جهان «بولت» نامیده می گردد در جریان یک حراج در شهر آنتورپ بلژیک به مبلغ ۳۱۰ هزار یورو فروخته شد.

ممتازنیوز: یک کبوتر قهرمان سرعت پرواز که با الهام از نام اوسین بولت سریع ترین دونده جهان «بولت» نامیده می گردد در جریان یک حراج در شهر آنتورپ بلژیک به مبلغ ۳۱۰ هزار یورو فروخته شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فرانسه، بولت یک ابر کبوتر است که در مسابقات بسیاری عنوان سریع ترین کبوتر را کسب کرده است.

در جران یک حراج در شهر آنتورپ بلژیک یک مرد ثروتمند چینی بولت را به مبلغ ۳۱۰ هزار یورو خریداری کرد. به این ترتیب ، بولت عنوان گران ترین کبوتر جهان را به سایر عنوان های خود افزود. نام خریدار چینی افشا نشده است.

لئو هرمان یکی از مشهورترین پرورش دهندگان کبوتر در بلژیک که مالک بولت بود علاوه بر این کبوتر ۳۵۰ کبوتر دیگری را که پرورش داده بود در معرض فروش قرار داد و در مجموع چهار میلیون یورو به دست آورد.

با این حال، این کبوتر باز بلژیکی دو جفت کبوتر را برای سرگرمی خود نگه داشته است.

رکورد گران ترین کبوتر جهان پیش از این متعلق به کبوتری به نام « دولچه ویتا» بود که در ژانویه سال ۲۰۱۲ به مبلغ  ۲۵۰۴۰۰ یورو فروخته شد. این کبوتر هم توسط یک چینی ثروتمند خریداری شده بود.

«مطالب پیشنهادی به شما»

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.