اموزش کاردستی و تزیین

آموزش ساخت کاردستی گل رز با برگ درخت

آموزش ساخت کاردستی گل رز با برگ درخت

چگونه با برگ گل رز بسازیم؟ طرز ساخت گل با برگ درختان چگونه است؟

اول به طور خلاصه میگم و بعدش در پایین تک تک مراحل ساخت گل را با برگ درخت توضیح میدم به طور کامل

به طور خلاصه:

روش کار بسیار آسان است. ابتدا مقداری برگ و همچنین مقداری چسب تهیه کنید. سپس یک برگ را تا زده و مجددا آن لوله کنید و همچنین دور برگ لوله شده اولی مقداری دیگری برگ قرار دهید تا به سطح قابل توجهی برسید و سپس با برگ های دیگر بدون اینکه آن ها را تا بزنید دور تا دور قسمت برگ لوله شده قرار دهید تا دسته گل شما تکمیل شود .

شما برای اینکه همه این برگ ها را به صورت یکپارچه نگه دارید می توانید از چسب یا نخ استفاده کنید و انتهای آن ها را بهم ببندید.

آموزش ساخت کاردستی گل رز با برگ درخت آموزش ساخت گل رز با برگ پاییزی

یکی از زیباترین وسایل برای ساخت کاردستی استفاده از برگ درختان پاییزی است که بسیار رنگا رنگ هستند مخصوصا رنگ های زرد و نارنجی پر رنگ امروز ما هم میخایم با برگ درخت کاردستی بسازیم.

کم کم داره فصل پاییز از راه میرسد و چیزی که فراوان دیده می شود برگ درختان خزان زده با رنگ های مختلف و زیبا است! اگر شما هم علاقه دارید طببیعت را به منزل خود دعوت کنید در این مطلب آموزش ساخت گل رز با استفاده از برگ درخت توضیح داده میشود! من اصلا طرفدار گل های مصنوعی نیستم ولی این با استفاده از برگ های طبیعی است و رنگهای زیبای طبیعت را دارد. گلسازی طبیعی شما هم می توانید:

مواد لازم:

حدود ۱۰ برگ چنار برای هر گل لازم دارید البته در اندازه های مختلف، آنها باید تر باشند و به تازگی از درخت افتاده باشند تا بتوان به آنها شکل داد
چند شاخه کوتاه
قیچی
نوار گلفروشی یا چسب سبزرنگ یا نوار اریب

از یک برگ کوچک شروع کنید، پشت برگ که کمرنگ است روبه روی خود بگیرید و قسمت رنگی وسط را به داخل تا کنید سپس طرفین را نیز به داخل تا کنید مانند تصویر!

برگ دوم را بردارید مجدد قسمت میانی را به داخل تا کنید اولین برگی که درست کردید را در مرکزش قرار دهید سپس کناره ها را نیز برگردانید و دور برگ اول بپیچید.

برگ ها را به همین ترتیب اضافه کنید (به ترتیب از برگ کوچک تا برگ بزرگ) حواستان باشد برگ ها را خوب بپیچید و نگهدارید که باز نشوند.

وقتی به اندازه دلخواهتان رسید سپس انتهایشان را با نوار گل بپیچید

سپس اگر شاخه های بلند می خواهید گل ها را به چوبی وصل کرده و پیچیدن نوار گل را ادامه دهید تا محکم شود

شاخه های گل شما آماده است می توانید آنها را داخل گلدانی گذاشته و منزل خود را با آنها زیبا کنید!

 

«مطالب پیشنهادی به شما»

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.