عکس ماشین و موتور، گالری عکس

عکس زشت ترین ماشین‌های جهان و ایران

عکس زشت ترین ماشین‌های جهان و ایران

فکر میکنید عکس ماشین هایی که در زیر قرار داده ایم زشت ترین ماشین های جهان و ایران می باشند؟ کاملا در اشتباهید

عکس زشت ترین ماشین‌های جهان و ایران

عکس زشت ترین ماشین‌های ایران

عکس زشت ترین ماشین‌ ایران

عکس زشت ترین ماشین‌ جهان

 

ماشین های بسیار زیادی در سراسر جهان تولید می شوند و از این میان تعدادی نیز بسیار زشت هستند و طراحی های درستی ندارند و لقب زشت ترین ماشین ها را به دنبال می کشند.

به گزارش گروه خواندنی های مشرق، ماشین های زشت در کشور ما نیز حضور دارند و برخی از آن ها هم بسیار با کیفیت هستند و هم این که قیمت مناسبی دارند اما به خاطر چهره نه چندان جالبشان زیاد مورد پسند قرار نمی گیرند. در ابتدا به برخی ماشین های زشت جهان و در ادامه ماشین ها داخلی اشاره می کنیم.

Pontiac Aztek:

یکی از زشت ترین ماشین های دنیا همین پونتیاک آزتک است. این ماشین توسط کمپانی جنرال موتورز تولید شد ولی به عنوان یکی از بزرگترین شکست های این شرکت نیز شناخته می شود. این ماشین که موتوری با حجم ۳٫۶ لیتر داشت چندین بار به عنوان یک از زشت ترین ماشین های تاریخ انتخاب شده است. قسمت پشتی و جلوی این ماشین به هیچ عنوان با هم هماهنگ نیست.

عکس ماشین قدیمی زشت

AMC Gremlin:

در سال ۱۹۷۰ این ماشین توسط یک شرکت آمریکایی تولید شد و به سمبل این شرکت تبدیل شد. این ماشین دو درب است و به نوعی جوانانه بود اما طراحی بسیار بد آن به گونه ای بود که باعث دل زدگی همه شد. طراحی این ماشین نیز اصلا توازن ندارد و کاملا بد سلیقه طراحی شده است. کاپوت لبند در کنار یک صندوق عقب هاچبک حالت زیبایی را ایجاد نمی کند.

%image_alt%

Ford Edsel:

یکی از بزرگترین شکست های این شرکت بزرگ اتومبیل سازی مدل ادسل بود. این ماشین اصلا مورد استقبال قرار نگرفت و فروش آن حتی نتوانست جبران خسارت های تولیدش باشد. طراحی کلی ماشین به قدری ناهماهنگ بود که اصلا نمی توانستید آن را نگاه کنید و همچنین همه قسمت های ماشین به نوعی بسیار بزرگ طراحی شده بودند.

%image_alt%

اما در بین ماشین هایی که در کشور ما نیز تردد می کنند تعدادی ماشین هستند که هیچ ذوقی در طراحی آن ها استفاده نشده است. این ماشین ها تنها تولیدات داخل نیستند و برخی از آن ها وارداتی هستند.

لوبو:

یکی از تازه وارد های صنعت خودروسازی ایران لوبو است. البته نام کامل این ماشین هافی لوبو است و همانطور که از اسمش مشخص است تولید کشور چین است. این ماشین دارای یک موتور هزار سی سی است و می تواند به حداکثر سرعت ۱۴۰ کیلومتر برسد. البته چیزی که این ماشین را مستثنی می کند طراحی کامل بد آن است. طراحی این ماشین به گونه ای است که انگار اصلا طراحان قسمت پشتی و جلویی این ماشین با یکدیگر قهر بوده اند و اصلا هماهنگی بین این دو قسمت وجود ندارد. قیمت این خودرو در حدود ۱۲ میلیون تومان اعلام شده است.

%image_alt%

%image_alt%

سانگ یانگ اکتیون:

کارخانه ماشین سازی سانگ یانگ را پیش از این با ماشین موسو می شناسیم ماشینی که هم از نظر ظاهری و هم ایمنی در رتبه های خوبی قرار داشت. اما به تازگی محصولی جدید از این شرکت وارد بازار ایران شده است که از نظر ظاهری شاید نمره صفر را از ۱۰ بگیرد. این ماشین هیچ نقطه زیبا و قابل توجهی ندارد و تصاویر این ماشین خود گویای ماجرا هستند. موتور این ماشین ۲٫۳ لیتری است و قیمتی در حدود ۵۰ میلیون تومان دارد. به نظر شما این ماشین ارزش این همه پول را دارد؟؟؟

%image_alt%

عکس زشت ترین ماشین سال ایران

ام وی ام ۵۳۰:

در رتبه های بعدی ماشین های زشتی که در داخل کشور ما حضور دارند می توان به مدل سدان ام وی ام ۵۳۰ اشاره کرد. شرکت چزی که موفقیت ام وی ام ۱۱۰ را دید این ماشین را وارد ایران کرد. البته این ماشین نسبت به دو ماشین دیگر طراحی بهتری دارد اما باز هم توازنی میان جلو پنجره زمخت و قسمت عقب نامعقول آن دیده نمی شود. ای ماشین دارای یک موتور ۲۰۰۰ سی سی است و قیمتی  در حدود به ۲۱ میلیون تومان دارد.

عکس ماشین های وارداتی زشت ایرانی

عکس زشت ترین ماشین ایرانی

در کنار این ماشین ها، محصولات دیگری نیز هستند که طراحی های ظاهری آن ها چنگی به دل نمیزند و از بین آن ها می توان به تندر۹۰، پژو ۲۰۷ و تا حدودی نیز تیبا اشاره کرد.

«مطالب پیشنهادی به شما»

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.